Evlilik Büyüsü

evlilik-buyusu

 

EVLİLİK BÜYÜSÜ

Evlilik Büyü Evlenmesi İstenilen Kişileri İkna Amacı Taşır…

Evlilik Büyüsü, karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Evlilik Büyüsü Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır. Evlilik Büyüsü ile amaç, İlişki bir süredir devam ediyor ve çiftlerden biri evliliğe sıcak bakmıyorsa, hedef evlenmek istemeyen tarafın evliliği düşünür hale gelmesini sağlamaktır.

EVLİLİK BÜYÜSÜ NE TÜR BİR BÜYÜDÜR..?

Birbirini seven ve evlenme kararı alan sevgililerin evlilik kararı, ailelerince ya da başka kişilerce engellenmesi durumunda, engel olan kişilerin yumuşaması ve bu evliliğe ikna olmasını sağlamak amacıyla vefklerden yardım alınarak evlilik sağlanır. Evlilik Büyüsü olarak bilinse de oldukça etkili bir vefk uygulamasıdır.

Temelinde birbirini seven iki insanın, evlenerek mutlu bir yuva kurmaları ve sevenlerin ayrılmaması için çaba sarf edilmesinin ve aile temellerinin atılması amacıyla yapılan bu vefk şekli olan Evlilik Büyüsü nün dinen bir sakıncası yoktur. Etkisi ömür boyu devam eder.

EVLİLİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Evlilik Büyüsü veya Evlenme Büyüleri, sebep ne olursa olsun evlenmek isteyen kişilerin önündeki engelleri kaldırarak, hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir ama halk arasında bu tanım kullanılmaktadır. Esma-ül Hüsna ve Ayetler kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır. Aşk Büyüsü gibi Etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.

Evlilik Büyüsü konusu ve Evlilik Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…