Gizlilik Koşulları

GİZLİLİK KOŞULLARI

 

Vefkuzmani.com ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini koruyan ve buna saygılı olmasını ilke edinmiş bir sitedir.

Ziyaretçilerimiz bize gerçek kimliklerini belirtmeksizin veya belirlenebilir bir bilgi bırakmadan sitemizin tüm hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

vefkuzmani.com’a verdiğiniz yada vereceğiniz bilgiler hiçbir zaman üçüncü şahıslara verilmemektedir.

Sitemizdeki sistemlere e-posta adresinizi ve bazı kişisel bilgilerinizi belirterek kaydolduğunuz takdirde, bu bilgiler bir veri tabanına kaydedilmektedir.

Bu veri tabanında kayıtlı olan kişisel bilgileriniz ve e-posta adresiniz kesinlikle başka kuruluşlara dağıtılmaz ve e-posta yolu ile pazarlama için kullanılmaz.

Sistemlerimize üye olduğunuz takdirde sizin onayladığınız bilgilerin dışındaki bilgiler kesinlikle diğer üyelere açılmamaktadır. Ancak vefkuzmani.com bu bilgileri ziyaretçilerine daha iyi ve etkin hizmet vermek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilir.

Üyelerimiz dilediği zaman sistemden kayıtlarını kendileri silebilir. Herhangi bir şekilde kaydı silinen üyenin veri tabanlarımızda saklanan tüm bilgileri de silinir.

Vefkuzmani.com’un hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar Kullanma Koşulları‘nı ve Gizlilik Koşulları‘nı okumuş ve peşinen kabul etmiş sayılırlar.